08:00 – 16:00

Pn-wt

ASTI TRADE sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa

503172511

April 26, 2018

08:00 – 16:00

Pn-wt

ASTI TRADE sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 85/21 02-001 Warszawa

503172511

Skup spółek

Utracenie płynności finansowej to moment, w którym trzeba podjąć ważną decyzję co do dalszej działalności. W takiej sytuacji, możliwości jest kilka, ale nie wszystkie gwarantują powodzenie. Jedna z nich może nie sprawdzić się w ogóle, inna może dać efekt wyłącznie przez krótki czas. My proponujemy Wam rozwiązanie, dzięki któremu błyskawicznie i w bardzo prosty sposób pozbędziecie się problemu.

Kupno spółki

Brzmi ono: kupno spółki. Zajmujemy się kupnem zadłużonych spółek posiadających zbyt duże zobowiązania finansowe wobec ZUS-u, Urzędu Skarbowego, swoich dostawców, Klientów, a nie mogących poradzić sobie z dalszym, prawidłowym funkcjonowaniem firmy. W takich przypadkach, dla właścicieli nie mających pomysłów, umożliwiających właściwe prosperowanie firmy, nasza propozycja okaże się być rozwiązaniem wszelkich problemów. Naszą ofertę kierujemy również do innej grupy – Klientów zmieniających model biznesowy i nie mających czasu na likwidację swojej spółki.  Wtedy również, warto skorzystać z przygotowanej przez nas propozycji.

Kupno zadłużonych spółek i nie tylko

Zajmujemy się skupowaniem różnych spółek. Zadłużenie absolutnie nie jest wymagane i nie posiadanie go w żaden sposób nie dyskwalifikuje Twojej firmy. Jeżeli chcesz więc sprzedać spółkę generującą zyski, nie obciążoną żadnymi sankcjami czy też problemami, to również możesz zgłosić się do nas. Ustalimy dogodne warunki przejęcia i spiszemy niezbędne umowy. Gwarantujemy, że cały proces potrwa niezwykle szybko i sprawnie. To ważne, zwłaszcza dla osób, którym zależy na czasie. Rozumiemy to doskonale, dlatego obiecujemy, że wszystkie działania, mające na celu kupno spółki przebiegną błyskawicznie i w pełni profesjonalnie.

Jeżeli jesteś właścicielem spółki, znajdującej się w stanie uśpienia bądź też zawieszenia to nie ma żadnych przeciwskazań, abyś ją sprzedał. My chętnie ją od Ciebie odkupimy. Zawieszenie działalności jest zazwyczaj rozwiązaniem na krótki czas. W pewnym momencie trzeba podjąć decyzję co dalej i jakie kroki trzeba poczynić. Proponujemy Ci sprzedaż, niekoniecznie zadłużonej spółki, która sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o dalszy los swojej działalności. Poczyniłeś pierwsze kroki w sprawie likwidacji, ale takie rozwiązanie nie do końca Cię satysfakcjonuje? Zapoznaj się z nasza propozycją. Sprzedając spółkę odzyskasz część zainwestowanych w nią środków i pozbędziesz się problemów. Dodatkowo, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przejęcie spółki potrwa krócej niż proces likwidacji.

Podsumowując, skupujemy spółki:

  • czyste;
  • uśpione/zawieszone;
  • w likwidacji;
  • z obrotami /bez obrotów;
  • ze stratą;
  • zadłużone.

Do kupna zadłużonej spółki dochodzi poprzez spisanie aktu notarialnego. Zmiana siedziby firmy oraz zarządu również jest jednym z elementów przejęcia spółki przez nas. W ten sposób, pozbędziecie się problemu, który z biegiem czasu mógłby spowodować olbrzymie konsekwencje.

Top